Bize mesaj göndermeden önce lütfen sıkça sorulan soruları okuyun.

Sıkça Sorulan Sorular

Neden ucuz ?

Ürünlerimiz; Hollanda, Çin Vietnam ve Amerika gibi ülkelerden düşük komisyon bedelleriyle elimize geliyor. Bu sayede Türkiye’deki mağazaların sunduğu fiyatlardan daha uygun fiyatları sizlere sunabiliyoruz.

Sitenizde hangi ödeme yöntemleri kabul ediliyor ?

Sitemizde kredi kartı, ininal kart, EFT /Havale ile ödeme kabul etmekteyiz ancak EFT/Havale ile ödeme yapmak isteyen kullanıcılar bize whatsapp ya da e posta aracılığıyla ulaşıp talepte bulunmalıdır.

Ürün kaç günde elime ulaşır ?

Hazır stok olan ürünler ortalama 1-4 gün içerisinde adresinize ulaşır.

Yurt dışından gelen ürünler kargoya verildikten sonraki 14-33 gün içerisinde adresinize ulaşır.

Kargo takibini nasıl yaparım ?

Ödemeniz alındıktan sonraki ortalama 1-7 iş günü içerisinde size e-posta aracılığıyla gönderilecek olan kargo takip bağlantısı ile takip işleminizi sağlayabilirsiniz.

Ödeme yaptıktan sonraki aşamalar nelerdir ?

Ödemenizi yaptıktan sonraki 24 saat içerisinde siparişiniz onaylanır. Ardından ürününüz 4-6 iş günü içerisinde kargoya verilir. Kargo takip numarası size verilirken kargonuzun takibini nereden yapacağınız hakkında bilgilendirilirsiniz.

Gümrük vergilerinin ne kadarını karşılıyorsunuz?

40TL’ye kadar olan tüm gümrük vergileri tarafımızca karşılanmaktadır. 40TL ve üzeri olan vergilerin ise 40TL’lik kısmı tarafımızca karşılanıp kalan kısmını tarafımıza Havale/Eft aracılığıyla göndermelisiniz.